Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.09.2019, 19:29

Теребовлянський центр позашкільної роботи дітей та юнацтва

Меню сайту
Форма входу

Наші досягнення

2004 - 2005 н.р.

-  II місце V-гo обласного фестивалю-конкурсу „Надія-2004”.
-  III місце в VI обласному фестивалі-конкурсі „Надія - 2005” у номінації „Народне пісенне мистецтво”.
- 1 місце регіонального фестивалю-конкурсу „На берегах Нічлави”.
- 1 місце Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості „Дитячий пісенний вернісаж (м. Київ).
- 1 місце в 1-му Всеукраїнському фестивалі дитячого та юнацького мистецтва „Пісенні Медобори”.
- 1 місце VI-го Всеукраїнського фестивалю сучасної української естрадної пісні „Дитячий пісенний вернісаж - 2005 м. Київ”.
- 1 місце обласного етапу XV-гo Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, „Таланти твої, Україно”.
- 1 місце обласного конкурсу патріотичної пісні (повстанської, стрілецької).
-  III місце Всеукраїнського відбіркового фестивалю-конкурсу „Червона рута”.
-  II місце обласного конкурсу на кращу екологічну агітбригаду.
- 1 місце в районному конкурсі малюнка „Моя родина”.

2005 - 2006 н.р.

- II місце в ІІІ-му Всеукраїнському конкурсі „Таланти української родини” у номінації „Патріотична пісня”.
- II місце у Всеукраїнському фестивалі дитячої та юнацької творчості „Таланти твої, Україно”.
- II місце у Всеукраїнському конкурсі „Таланти України” у номінації „Патріотична пісня”.
- гран-прі Всеукраїнського Міжнаціонального фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького і молодіжного мистецтва „Хотинський піснецвіт” (м. Хотин).
- II місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого та юнацького пісенного мистецтва „Кришталевий жайвір”.
- II місце в VII Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої та юнацької творчості „Наша земля - Україна”(ДМЦ „Артек”)
- III місце в обласному огляді-конкурсі на кращу організацію правової освіти та виховання.
- II місце в обласному огляді-конкурсі на кращу екологічну агітбригаду.
- II місце у конкурсі Шевченківської поезії „Скарби нетлінні”.
- III місце у районному огляді-конкурсі на кращу організацію правової освіти та виховання.
-1 місце в районному огляді-конкурсі „Срібні дзвіночки”.

2006 - 2007 н.р.

- III місце в обласному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості „Таланти твої, Україно”.
- І місце в обласному конкурсі „Пісні серця”.
-1 місце в обласному конкурсі „Таланти багатодітної родини”.
- III місце в обласному конкурсі повстанської пісні.
- II місце у конкурсі захисту науково-дослідницьких робіт в Малій Академії Наук України в секції „Літературна творчість”.
-1 місце у Всеукраїнському творчому конкурсі „Вірю в майбутнє твоє, Україно” у номінації „Проза”.
-1 місце обласного літературного конкурсу з нагоди 15-ї річниці незалежності України у номінації „Журналістика”.
- І місце у XVI Українському фестивалі дитячого, молодіжного кіно, телебачення, радіо, фото студія юних журналістів „Джерельце”.
- II місце в обласному огляді-конкурсі на кращу організацію правової освіти та виховання.
-1 місце в районному огляді-конкурсі на кращу організацію правової освіти та виховання.
-1 місце в районному етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу „Таланти твої, Україно”.
- II місце в районному конкурсі „Срібні дзвіночки”.

2007 - 2008 н.р.

-1 місце в обласному фестивалі-конкурсі „На берегах Нічлави”.
- І місце у VI Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької журналістики „Прес-весна на Дніпрових хвилях” та переможець І туру Всеукраїнського конкурсу „Майбутня зірка журналістики”.
- III місце у першому обласному фестивалі-конкурсі хореографічних колективів закладів освіти „Український танець-увиванець” у номінації „Гаївка”.
- III місце в обласному конкурсі „Податки очима дітей”.
-1 місце у районному конкурсі „Юні таланти Теребовлянщини” в номінації „Народне пісенне мистецтво”.
- II місце в районному конкурсі „Срібні дзвіночки”.
-1 місце у районному фестивалі-конкурсі духовної пісні „Гімн Богу”.
- III місце в обласному конкурсі „Новорічно-різдвяний подарунок” у номінації 4 „Дідух, різдвяна атрибутика”.
- II місце в обласному фестивалі-конкурсі „Надія-2008”.
-1 місце в обласному та районному конкурсі малюнка лісового господарства „Людина і ліс”.
- III місце в Міжнародному конкурсі „Колосок”. 
-1 місце Всеукраїнського конкурсу творчих робіт журналістів „Українська мадонна”.
-1 місце у XVI Всеукраїнському фестивалі кіно та телебачення „Кришталеві джерела”.

2008 - 2009 н.р.

- III місце в районному фестивалі-конкурсі духовної пісні „Під твою милість прибігаєм, Богородице".
-І місце у районному конкурсі Шевченківських читань.
-І місце у районному конкурсі на кращу учнівську екологічну агітбригаду.
-І місце у Всеукраїнському конкурсі «Таланти української родини».
-II місце в районному конкурсі солістів-вокалістів «Срібні дзвіночки»
-І місце в районному конкурсі»Юні таланти Теребовлянщини» в номінації «Хореографічний жанр».
- II місце в Міжнародній акції «Діти мають права».

2009-2010 н.р.

-1 місце у фестивалі «Пісня серця» (м. Львів)
-І місце в районному огляді-конкурсі на кращу екологічну агітбригаду
-ПІ місце в районному фестивалі-конкурсі «Юні таланти Теребовлянщини»
- III місце у районному фестивалі-конкурсі духовної пісні «Під твою милість прийдем Богородице».
-І місце в районному конкурсі солістів-вокалістів «Срібні дзвіночки».
-1 місце в районному огляді-конкурсі на кращу екологічну агітбригаду..
- III місце в регіональному фестивалі-конкурсі «На берегах Нічлави».
-III місце в обласній виставці «Новорічно-різдвяний подарунок».
-III місце в районному фестивалі художнього читання «Ми- нація! Сузіря міліонів».
-II місце у фестиваль-конкурсі читців «Тарасовими шляхами».
-1 місце у Міжнародному дитячому молодіжному фестивалі аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела»

2010 – 2011 н. р.

- Учнівська екологічна агітбригада (III місце кер. Собіль О.М.)
- Всеукраїнський обласний конкурс «Галерея кімнатних рослин» (І місце кер. Москалик Н.М., путівка в табір «Юнат» м. Київ - М.Михалків)
- Обласний фестиваль-конкурс хореографічних колективів «Український танець-увиванець» (Грамота за оригінальність та збереження українських традицій кер. Вислоцька Т.В. )
- Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» (І місце - районне, II місце - обласне , відправлено в м. Київ на всеукраїнський етап - А.Понятишин кер. Москалик Н.М.)
- Обласний конкурс-виставка «Новорічний подарунок» (Грамота за колективну роботу та вміле використання природного матеріалу)
- 12 обласний фестиваль-конкурс »Надія - 2011» - (III місце - О.Марцинів кер. Деяитканич О. В. у номінації «Пісенне мистецтво», І місце - К.Прусак кер. Відякіна Н.В. у номінації «Бібліотечна справа» всі інші учасники фестивалю були нагороджені грамотами за успішний виступ).
- Обласний конкурс шкільних газет «Газетярі всіх шкіл, єднайтеся» — ( переможець Анна-Лілія Кокора, призери Ірина Бабій, Тетяна Бомок, Тетяна Мельничук, Світлана Чихарівська, грудень, м. Тернопіль, обласна газета «Вільне життя» кер. Бойчук Н.М.)
- Міжнародний дитячий молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» -- (Вікторії Трач за перемогу у номінації «Спецпроект»Вількіій пошук» за міні-радіо псси, м. Крим, Саки кер. Бойчук Н.М.)

2011 – 2012 н. р.

- XIII регіональний фестиваль -конкурс «Надія - 2012» у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» ( І - Заверуха Роман, II - Березовська Тетяна, грамота за успішний виступ - Колодій Яна)
- Районний фестиваль-конкурс патріотичної пісні прози і поезії «Дай Боже, вільними бути!» (III-Гулик Катерина)
- Міжнародний дитячий молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела XX» ( дипломанти програми «Зірочка княжого міста»- Ольга Турчак, Романна Брездень, Юрій Курта . м. Суми)
- Регіональний фестиваль мистецтв «Забави у княжому місті» ( дипломанти за популяризацію кращих зразків української народної культури ; ансамбль народного танцю «Калинонька», ансамбль народного танцю «Дивоцвіт»)
- Всеукраїнський конкурс дитячої творчості «Податки очима дітей - 2012» ( напрям «Художні твори» - лауреати регіонального, переможці районного рівня Березовська Тетяна, Мікулеску Марія, Заверуха Роман ; напрям «Твори декоративно-прикладного мистецтва» - лауреати регіонального, переможці районного рівня Кулик Ірина, Колодій Яна)
- Міжнародний конкурс плакатів і малюнків «Дружать діти на планеті» (І місце у районному етапі Березовська Тетяна)
- Районний конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» (І- Заверуха Роман, II-КолодійЯна) - Обласний конкурс дитячого малюнка ( грамота за активну участь Дмитро Гаврилюк)
- Районна виставка конкурс «Новорічно-різдвяний подарунок» (номінація «Дідух, різдвяна атрибутика» -І місце вихованці гуртка «Вироби з соломки», «Чарівні візерунки», «Оригамі» номінація «Новорічна композиція» - II місце Маслянка Назар та вихованці гуртка «Вироби з бісеру»)
- Обласна виставка-конкурс «Новорічно-різдвяний подарунок» Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я» ( грамота команді «Дерзай» за популяризацію здорового способу життя)
- Щорічно гуртки центру беруть участь у районному святі талантів, на якому відзначили грамотами та преміями гуртківців Заверуху Романа, Романну Брездень, Ольгу Турчак. - Презентація книжки Романни Брездень «Динаміка часу»
- Міжнародний дитячий молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела XXI» ( лауреати передачі «Міражі княжого міста»- Романна Брездень, Анастасія Крупик м. Вінниця)
- Міжнародний дитячий молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела XXI» (лауреати бліц-роботи «Талант дарувати здоров ’я»- студія юних журналістів «Джрельце»)           

2012-2013 н.р.

   Участь в  районних  заходах :

1.     Фестиваль-конкурс патріотичної пісні , прози і поезії  «Свята Покрова»  . І місце - ансамбль  «Співаночка»     ( кер.гуртка  Строєвус О.В.)
2.
     Районний конкурс-виставка «Замість ялинки  - зимовий букет». І місце  ( колективні роботи )
3.
     Конкурс на кращу учнівську екологічну агітбригаду ІІІ місце – гурток «Екологи-краєзнавці» ( кер.гуртка Цимбала О.Я.)
4.
     Районний конкурс «Податки очима дітей» . І місце – Мельник Мар’яна, Чех Євгенія, вихованці гуртка «Вироби зі шкіри» ( кер. гуртка  Чех М.Я.)

5.     Свято талантів ( преміями і грамотами нагороджені  Крупа А.,  Брездень Р., ансамбль «Співаночка» )
6.
     Конкурс духовної  пісні «Гімн Богу» . ІІІ місце, ансамбль «Домісольки» ( кер. гуртка Строєвус О.В.)
7.
     Фестиваль –конкурс  «Молодь обирає здоров’я» . ІІ місце – команда «Молода  зміна» ( кер. гуртка «Художнє слово» Сковронська О.П.)
8.
     Районний етап  Всеукраїнського конкурсу обдарованої молоді та  її наставників «Первоцвіт» . ІІ місце .
9.
                       Конкурс  на кращу новорічну іграшку . ІІ місце – Яна Колодій, ІІІ місце – Уляна Мельник.
10
.            Участь     в      конкурсі на кращий  виховний захід у таборах   літнього відпочинку «Цікаве таборування – 2013»;
11.
                       Конкурс малюнка «Безпека в житті – життя в безпеці»  І місце ( кер.гуртка «Юний художник» Заваринський  В.І.).
12.
                       Виставки живопису вихованців  гуртка «Юний художник»  в районній  бібліотеці  Тетяни Березовської, Романа Заверухи,  Марти Процюк.
14.
                       Презентація  книжки Романа Чихарівського, члена студії юних журналістів «Джерельце»;

15. Місячник   електробезпеки ( робота-твір на тему «Безпека електричного струму» , І місце вибороли вихованці гуртка «Екологи-краєзнавці» ( кер.гуртка Цимбала О.Я.),

18.Районний конкурс  дитячого малюнка «Зоологічна галерея», І місце, вихованці  гуртка «Юний художник» (кер.гуртка  Заваринський В.І.)

19.Творчий звіт гуртківців «Шана таланту молоді нашій».


 
Участь в обласних заходах :


1.     Обласний  конкурс-виставка  новорічних  композицій «Замість ялинки зимовий букет» ( грамота за участь);
2.
     Обласний конкурс «Податки очима дітей» ( лауреати Чех М.Я.,  Мельник О.М.) ;
3.
     XIV фестиваль-конкурс «Надія -2013» .ІІІ місце –тріо «Співаночка», ансамбль «Домісольки»,                    ( кер. гуртків Строєвус О.В.)
4.
     Конкурс-звіт «Наш пошук і творчість тобі, Україно» ІІІ місце  -А. Крупа, вихованець гуртка «Оригамі»          ( кер. гуртка Москалик Н.М.)
    5. Фестиваль  патріотичної прози та поезії «Свята Покрова» . ІІІ місце,  ансамбль«Співаночка»                  ( кер. гуртка  Строєвус О.В.)
    6. Фестиваль –конкурс театральних колективів «Діти Мельпомени».  ІІІ місце  - Романна Брездень, член студії  юних журналістів «Джерельце» ( керівник Бойчук Н.М.)
    7. Х обласний конкурс «Таланти багатодітної родини» . І місце  - Тетяна Березовська, вихованка гуртка «Юний художник», керівник гуртка Шевчук Я.Є. ( путівка в Артек).

8. Участь у підготовці   та проведенні творчого  звіту  майстрів  мистецтв  та аматорських колективів  Теребовлянщини, присвяченому Дню Матері «Єдина, найдорожча і свята» (м.Тернопіль)

9. Участь закладу у відкритому Рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників», переможець  обласного етапу Рейтингу якості позашкільної освіти, нагороджений дипломом НЕНЦ ;

10. Участь в обласному конкурсі  друкованої  продукції екологічного спрямування.

 

 Участь у Всеукраїнських заходах :


1.     Конкурс  духовної пісні «Пісня серця» у м. Львові –

ІІІ місце, Н.Адамчук.
2.
     ХІІІ фестиваль сучасної пісні «Червона рута»              ( Н.Адамчук – участь)
3.
     Конкурс дитячого мистецтва  «Україна очима дітей» .  Ірина Петрів,вихованка гуртка «Оригамі» ( кер.гуртка Москалик Н.М.)  Романа Брездень,вихованка студії  юних журналістів «Джерельце» ( кер.гуртків Бойчук Н.М.),  Марта  Процюк, Роман  Заверуха  , вихованці гуртка «Юний художник» ( кер.гуртка Шевчук Я.Є.)  – нагороджені путівками  в «Молоду Гвардію»;

4.Конкурс «Міні-Міс - 2013» у м. Чернівцях.  Юліана Грошко, учасниця бального танцю «Шарм»( кер.гуртка Лех І.Б. ) виборола  титул «Міс глядацьких симпатій».

5. Всеукраїнський   педагогічний   практикум   "Світ  творчості" директорів Кримського  республіканського, обласних, Київського   та Севастопольського  міських  еколого-натуралістичних  центрів ( станцій   юних  натуралістів).
 
 Участь у  Міжнародних заходах :
 
1.     Дитячий молодіжний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» . І місце –  Р.Брездень  , А.Крупик ,  члени гуртка  студії  юних журналістів «Джерельце» ( кер.гуртка Бойчук Н.М.);
2.     Участь в  екологічному  конкурсі під гаслом «Здоров’я може бути смачним» ( вихованці гуртка «Оригамі» , кер. гуртка Москалик Н.М.).

 «26» грудня 2013 р. №55

НАКАЗ

Про підсумки проведення відкритого рейтингу якості 
позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» у 2013 році

У Рік дитячої творчості в Україні (Указ Президента України від 28 грудня 2012 року № 756/2012), відповідно до завдань і заходів з виконання Державної цільової соціальної програми розвитку позашкільної освіти на період до 2014 року (постанова Кабінету Міністрів України від 27.08. 2010 р. № 785) та плану роботи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України на 2013 рік НЕНЦ спільно із Всеукраїнською Асоціацією педагогів-позашкільників «Фактор» провів Перший тур Рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників».
Мета заходу: виявлення творчо працюючих педагогічних колективів позашкільних навчальних закладів; розповсюдження передового педагогічного досвіду, пошуку інноваційних ідей та технологій щодо оновлення змісту навчання та виховання дітей, публічного визнання внеску позашкільних навчальних закладів у розвиток системи освіти, формування іміджу позашкільних навчальних закладів.
До участі у Рейтингу якості позашкільної освіти запрошуються педагогічні колективи позашкільних навчальних закладів. У 2013 р. на розгляд журі були подано 56 робіт, які розкривали досвід позашкільних навчальних закладів (еколого-натуралістичні центри, станції юних натуралістів, будинки дитячої та юнацької творчості, центри позашкільної роботи) із 18 регіонів України, а саме: Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Полтавської, Житомирської, Хмельницької, Сумської, Луганської, Одеської, Закарпатської, Тернопільської, Черкаської, Чернівецької, Кіровоградської, Харківської, Чернігівської, Рівненської областей та АР Крим. 
У поданих роботах презентовано інноваційні форми управлінської діяльності, прогностичні орієнтири інноваційного розвитку закладу, моніторинг якості освіти у позашкільному навчальному закладі та система організації дослідно-експериментальної, навчально-виховної роботи.
На підставі рішення журі та оргкомітету Рейтингу.

НАКАЗУЮ:

ІІ. Нагородити Дипломом НЕНЦ переможців в категоріях Рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» позашкільні навчальні заклади:

 серед комплексних позашкільних навчальних закладів:
Теребовлянський районний центр позашкільної роботи дітей та юнацтва Тернопільської області.

ІІІ. Нагородити Дипломом НЕНЦ лауреатів Рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» такі позашкільні навчальні заклади:

Тернопільський обласний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (директор: Герц Іван Іванович).

Кременецький районний центр дитячої творчості Тернопільської області (директор: Дідук Дмитро Степанович).
Гусятинський районний центр дитячої та юнацької творчості. Тернопільської області (директор: Чубей Любомира Павлівна).
Скалатський будинок школярів Підволочинського району Тернопільської області (директор: Костюк Оксана Степанівна).

V. Науково-педагогічний колектив Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України та кафедри методики позашкільної та позакласної роботи Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України висловлює щиру подяку директорам департаментів (управлінь) освіти та науки за організаційно-педагогічну роботу по впровадженню інноваційних технологій в позашкільній освіті та результативну діяльність позашкільних навчальних закладів.

                                                                                          Директор НЕНЦ                                                 В.В.Вербицький.

 

Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz