Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 22.09.2019, 19:42

Теребовлянський центр позашкільної роботи дітей та юнацтва

Меню сайту
Форма входу

Заходи

Система проведення масових заходів  відрізняється нестандартними формами та методами їх організації. Головна мета їх - сприяння реалізації завдань національного виховання, якісному оновленню змісту, принципів, напрямів позашкільної освіти, стимулювання творчого самовдосконалення дітей та молоді.

Завідувач організаційно-масовим
Відділом О.П. Сковронська

 Кредо
 «У серці кожної дитини звучить своя струна.
А наше завдання -  почути це звучання, зазвучати в унісон, зачарувати собою
кожну дитину, піти разом  із нею».


«Кришталеві джерела» - школа талантів «Джерельця»

«Кришталеві джерела» упродовж двох десятиліть радо приймали Крим, Закарпаття, Київ, Суми. Цьогоріч свою гостинність  «кришталятам» демонструвала Вінниця. Студія юних журналістів «Джерельце» уже вп’яте відчуває всю фестивальну атмосферу, з якої черпає натхнення до подальшої творчої праці. А те, що натхнення вихлюпується новими медіа проектами, які заслужили високу оцінку професійних журі – звання лауреата І місце за мінірадіоп*єси   із циклу  «Міражі княжого міста» і «Кришталевий кубок» за І місце у створенні бліц-радіорепортажу із садиби музею Миколи Пирогова «Талант дарувати здоров’я».  Автор і режисер мінірадіоп*єси  - юна журналістка  Романна Брездень , ведучий Сашко Титжинський, князь Василько – Микола Брездень,  Лея – Оля Турчак, сніжинка – Настя Крупик. Юні «джерельчата» привезли із собою яскраві враження, фестивальні подарунки  і нові творчі ідеї, які обов’язково втілять в життя.

«Будинок з вікнами у дитинство» 

Цілий тиждень з такою назвою Теребовлянський центр святкував День відкритих дверей. Були щирі усмішки дітей та їхніх наставників, були квіти та багато музики, танців, віршів, а також захоплених оплесків присутніх.

Вихованці центру подарували глядачам майстер-класи з декоративно-прикладного  мистецтва та флеш-моб з хореографії, різноманітну виставку. В пору  осіннього різнобарв’я  відкрив свої двері надзвичайний заклад – центр творчості дітей. Цьогоріч тут проводитимуть своє дозвілля більше 873 дітей, вони відвідуватимуть 62 гуртки залежно від уподобань та нахилів.

«У світі дива  та квіток» 

Золота осінь. Пахне опале листя, гордовито похитуються осінні квіти – айстри, хризантеми, чорнобривці, троянди.

А у нас справжнє свято, прощальний вальс  квітів та овочів.

В цей осінній час  в нас в центрі відбувся осінній бал «Краса осінніх мелодій», виставка малюнків  «Осінні барви», виставка квіткових композицій «Справжнє щастя -  в килимах із квітів», а також усі бажаючі відвідали осіннє кафе «Гарний настрій».

Теребовялнський древній край завжди приваблював гостей із різних куточків України. Ось і на наше осіннє кафе приїхали гості з Харкова.

Першими зустріли гостей школярі та вчителі ЗОШ №3. Пізніше заглянули гості і на вогник у  центр позашкільної роботи дітей та юнацтва. Незабутнє спілкування  із юними журналістами студії «Джерельце» спільно проведені бліц-опитування, майстер-класи із радіожурналістики. Порцію хорошого настрою і приємних хвилин отримали усі учасники зустрічі , набувавши  у своєрідному осінньому кафе з музично-танцювальними паузами. Приємним акордом зустрічі стали позитивні враження від огляду виставки.

Плануємо у наступному році зробити візит і на Харківщину.

«Всі барви на Тетянчиних малюнках» 

Тетянка – восьмикласниця із Великого Говилова. Захопилася малюванням у десятирічному віці, а в 6-му класі почала відвідувати гурток «Юний художник». Наставником і порадником Тетянки є її керівник гуртка Ярослав Євгенович Шевчук. Малюнки юної художниці побували на різних конкурсах «Дружать діти на планеті» - І місце, «Надія – 2012» - ІІ місце, «Податки очима дітей» - ІІІ місце. 

І справді , натюрморти, пейзажі Тетяни Березовської захоплюють витонченими лініями, колоритом підібраних барв. Тож побажаємо їй натхнення, підкорення нових висот і бажання знову і знову брати до рук пензлика.

«У творчій палітрі позашкільного закладу – успіх і визнання» 

У Теребовлянському центрі позашкільної роботи дітей та юнацтва панує атмосфера творчості, натхнення, лунає дзвінкий дитячий сміх. І не дивно, адже колектив закладу очолюваний заслуженим працівником освіти України Антоніною Кобелею, налаштований на те, щоб підтримати, зберегти, розвинути дитячі творчі здібності, направити їх у правильне русло. І це їм, без сумніву вдається. Тут працює 62 групи різноманітних за творчими напрямками гуртків, в яких займаються майже  900 дітей міста та району. А там, де творчість б’є  живим струмком, там поруч і результат нелегкої праці – успіх і визнання. Недавно наш позашкільний заклад відзначено грамотою управління освіти і науки  облдержадміністрації за належну роботу та участь в обласному конкурсі «Кращий навчально-виховний заклад 2012» у номінації «Кращий позашкільний заклад» . Теребовлянські позашкільники зайняли ІІІ місце  серед 49 таких закладів області.

Домівка  сонячних барв 

Вже 17 років поспіль у Теребовлянському ЦПРДЮ успішно працює школа раннього естетичного розвитку дітей дошкільнят віком 4-5 років з чудовою назвою «Барвінок». Нещодавно у затишному залі центру дитячої творчості вирувала святкова, піднесена атмосфера, панував веселий настрій, адже маленьких вихованців посвячували у «Барвінчата».  Учасники гуртка  «Художнє слово» майстерно відтворили образи Мрії, Творчості, Натхнення.  Чарівні ведучі, головний господар свята Барвінок вручили дітям символічні значки. А маленькі  «барвінчата»  дарували найдорожчим людям на землі свої усмішки, пісні, танці, вірші,  демонстрували знання англійської мови. Щирими  і теплими словами привітала усіх автор програми, засновник школи «Барвінок» Антоніна Кобеля, своє мистецтво дарували солісти-вокалісти Євгенія Ярошевська,  Вікторія Студент, Ірина Кулик, а також юні танцюристи хореографічного гуртка «Зорепад». Зі словами вдячності педагогам центру за турботу і виховання їхніх дітей виступили батьки.

Повір у себе. 

У  житті , як довгій  ниві, все буває: і мед солодкий і гіркий полин. Все потрібно з готовністю   прийняти  і з Божою поміччю йти далі, не нарікаючи на долю і навіть  у випробуваннях, дякуючи за все Богу. Це добре розуміють і стараються підтримувати вогник до життя у дуже вразливих дітей, дітей з обмеженими можливостями, дітей-інвалідів, працівники Теребовлянського районного центру соціальних служб для сім*ї, дітей та молоді РДА, який очолює Л.Завінська. Уже вшосте на тернах нашого району працівники центру організовують для таких дітей районний фестиваль «Повір у себе». А те, що ці вразливі діти не вірили у себе, у свою унікальність, розкривши свої таланти, свідчила виставка дитячих робіт, на якій були представлені малюнки, вироби з бісеру, шкіри, соломки, саморобки. Всі запрошені мали можливість також оглянути творчі роботи вихованців Теребовлянського ЦПРДЮ і районної станції техніків. А святкове дійство приурочене Дню інваліда, яке відбулося у РБК. Діти мали змогу насолодитися чудовим співом, запальними танцями, провести час у спілкування, отримали подарунки. Здоров’я, добра, віри і надії вам дорогі діточки.

Закон , право і мораль. 

Соціально-економічні, політичні труднощі , які переживає наша держава,  вплинути на навчально-виховний процес. Погіршилася дисципліна в дітей, зростає кількість груп ризику правопорушень скоєним неповнолітніми. Тому доводиться піднімати на вищий рівень правову роботу, будувати її на базі вивчення причин відхилень у поведінці дітей засобами педагогічної діагностики та прогнозування.

Педагогічний колектив центру, психолог, враховують специфіку кожного вихованця, стараються попередити протиправні дії гуртківців.

На даний час в нас немає дітей, які стоять на  обліку, або скоїли злочин, але робота по профілактиці негативних звичок керівниками гуртків, методистами, психологом ведеться постійно. Завершився день цікавою зустріччю з Борецькою Л.В., Кизимою М.М.

Оля бісер підкорила і дітей своїх навчила. 

Білосніжка зима – чарівниця добре попрацювала цими вихідними . В читальному залі центральної районної бібліотеки – квіткове розмаїття, справжня бісерна феєрія. Автори цих надзвичайних диво-квітів учні другого і третього класу міських шкіл, які творять диво під керівництвом наставника, талановитої  жінки  Ольги Левченко. Вони щирі і безпосередні, з радістю демонструють свої чудові, оригінальні і витончені роботи з бісеру: ромашки, маки, троянди, є навіть  акула і скорпіони. Вони люблять творити  свої маленькі шедеври, які потім роздаровують рідним та близьким. Сама наставниця дуже любить цю справу, вона захоплено розповідає про користь занять з бісероплетіння. Адже це розвиває уяву і фантазію, моторику рук, рекомендує почати плести бісером ще з шестирічного віку.

Ця виставка – перша в юних майстрів з маленькими, але умілими рученятами. Тож нехай вона стане поштовхом для втілення нових і цікавих ідей втілених бісером у маленькі  шедеври мистецтва.

О , Святителю – прийди. 

В народі кажуть, що взимку стільки днів, скільки свят. І одним з найбажаніших для дітей є свято Святого Миколая. З великим нетерпінням  чекає його дітвора. Добрий, щедрий Миколай нікого не забуває, нікого не обминає. Завітав  він і у Теребовлянський центр позашкільної роботи дітей та юнацтва.

Цей дивовижний казковий день надовго запам’ятають діти школи раннього естетичного розвитку «Барвінок» веселою концертною програмою з театралізованим дійством «О, Святителю прийди», яку подарували гуртківці «Живого слова», лялькова вистава  «Рукавичка», солісти-вокалісти Іринка Кулик, Віка Студент, Женя Ярошевська, Надія Адамчук . Діти , зворушені подарунками, щиро дякували, адресували гостям вітання ( пісні, вірші, мініатюри по- англійськи).

Нехай це свято стане для нас святом Милосердя, святом Доброти, Прощення і Любові до ближніх.

Створюймо різдвяний настрій разом. 

Вже  багато років весело і цікаво проводять своє дозвілля  у зимові канікули вихованці Теребовлянського центру позашкільної роботи дітей та юнацтва. Кожного дня тут лунають пісні, хороводи, жарти, колядки, щедрівки.

Розваги розпочалися ще задовго до свят. Вихованці брали активну участь у районній виставці-конкурсі «Новорічний подарунок», а згодом захищали честь району на  обласному етапі. З великим задоволенням гуртківці працювали у майстерні Діда Мороза, виготовляли прикраси, іграшки на ялинку, коридори і кабінети на новорічній акції «Зірка сніжно-біла на рукав мені присіла», у майстер-класах «прикраси свою ялинку». Святкування розпочалися із засвічення вогнів міської ялинки, конкурсу на найкращу зимову іграшку: ІІ місце – Колодій Яна,  ІІІ – місце – Мельник Уляна.

Найменші вихованці центру взяли участь у новорічній  казці «Коли годинник б’є 12…», учні молодших класів побували на Новорічних забавах Діда Мороза, школярі середнього шкільного віку на новорічному карнавалі «Білесенькі сніжинки танцюють круг ялинки», старшокласники  на Новорічних посиденьках. Жартівливі ігри, веселі пісні, сучасна музика, подарунки – все це піднімало настрій, створювало неповторну новорічну атмосферу у дні зимових канікул. В цьому році гуртківці подарували глядачам свої пісні різних жанрів. У нелегкій боротьбі гуртківці змагалися на конкурсній програмі «Новорічне караоке», а також на кращий малюнок «Падав сніг на поріг…», конкурс «Чий сніговик кращий?», фестиваль колядок «Різдвяні зіроньки». Переможці конкурсів були нагороджені призами, все закінчилося святом зимового іменинника. Господиня свята – директор центру Антоніна Кобеля, пригощала усіх цукерками, шоколадками , кукурудзяними палочками.  Засівали усіх Теребовлянців на добрий і щедрий  Новий рік, бажаючи кожному здоров’я, щастя, добра.

 

Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz